MOSKITIERY

Moskitiery to najpopularniejsze zabezpieczenie przed owadami oraz wszelkimi insektami przy otwartych oknach. Dzięki moskitierom zredukujesz znaczne ilość kurzu i pyłu w pomieszczeniu. Tylko moskitiery wyprodukowane specjalnie na wymiar konkretnego okna posiadają dopasowaną siatką, która nie pozwala przedostać się nawet najmniejszym insektom i jednocześnie doskonale przepuszcza powietrze.

W naszej ofercie posiadamy moskitiery ramowe oraz balkonowe

Moskitiery ramowe są przeznaczone do ochrony okien ze słupkami stałymi i skrzydłami cofniętymi względem ościeżnic, montowane bezinwazyjnie przy użyciu metalowych, obrotowych blaszek. W przypadku dostępnych z zewnątrz okien ze skrzydłami zlicowanymi z ościeżnicami, istnieje możliwość przykręcenia (montaż inwazyjny) blaszek bezpośrednio do ościeżnic.

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym, brązowym.

Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarna. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych. Do naszych drzwi możemy zamontować przejście dla kota lub psa.

Zastosowanie:

  • lokale mieszkalne, użytkowe, biurowe, domki letniskowe

Zalety:

  • Doskonała ochrona przed insektami
  • Ochrona przed kurzem i „zacinającymi” kroplami deszczu

Kolory:

  • Biały
  • Brązowy